ایساکو کارت برای کارکنان سازمان ها

شرکت اتومبیل سازی «ایران خودرو» یک خودروی دیگر به نام «پژو ۲۰۶» دارد که دیگر برای همگان شناخته شده هستند و از قضا خیلی هم طرفدار دارد .

«پژو ۲۰۶» هم مانند سایر محصولات «ایران خودرو» توسط شرکت «ایساکو» ساپورت می شود و می توان به خدماتی که این شرکت در اختیار قرار می دهد اعتماد کرد.

در حال حاضر یک سازمان برای رسیدن به موفقیت و همچنین دست یابی به اهداف خود باید توجه ویژه ای به نیروی انسانی خود داشته باشد تا از نیروی انسانی کارآمد و همچنین با انگیزه بالا برخوردار شود .

با ذکر مطلب بیان شده در بالا جای این سوال پیش می آید که سازمان ها چه اقداماتی را می توانند صورت دهند تا از نیروی انسانی کارآمد برخوردار شوند .

از آن‌ جایی‌که ارایه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان، شرکت‌های کوچک و بزرگ محسوب می شود امروزه مدیران خوش‌فکر و آینده نگر ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند.

و به خوبی دریافته‌اند که ارایه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد.

ایساکو و خدمتی نوین

ایساکو همواره در صدد است با اجرای طرح های نوین، ارتباطی منسجم را با مشتریان خود برقرار کند. در راستای این موضوع و با توجه به اعلام نیاز سازمان های مختلف برآن شدیم تا طراحی و پیاده سازی طرح فروش اعتباری قطعات یدکی و خدمات مرتبط با محصولات گروه صنعتی ایران خودرو،گام به سوی ارایه خدمات رفاهی جدید برای کارکنان سازمان ها و نهادها برداشته است که این خدمت نوین از طریق کارت های الکترونیک تحت عنوان “ایساکو کارت“در بستر یکپارچه سیستمی – بانکی مستقر در نمایندگی ها و فروشگاه های خدمات پس از فروش ایران خودرو قابل ارایه می باشد.

پرسنل سازمان طرف قراداد در صورت نیاز به قطعات اصلی خودرو با داشتن ایساکو کارت و با میزان اعتبار از قبل تعیین شده (تاسقف پانصد هزار، یک‌میلیون، یک‌میلیون و پانصدهزار و دو میلیون تومان) به شبکه مجاز فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های ایساکو (برای مشاهده لیست مراکزارائه دهنده این خدمت کلیک نمایید) مراجعه و با استفاده از این کارت در کارت‌‌خوان‌های خاصی که بدین منظورتعبیه شده است، نسبت به خرید قطعات، بدون پرداخت وجه و بدون احتساب هرگونه کارمزد و بهره‌ای اقدام نمایند.

بازپرداخت خرید‌های مذکور با توجه به توافقات فی‌مابین به صورت اقساط از حقوق دارندگان کارت کسر و از طریق بانک عامل به حساب شرکت خدمات دهنده واریز می‌گردد.

در واقع این مبلغ در قالب وام خرید قطعات خودرو به مشتریان ارایه می‌شود در حالی که هیچ کارمزدی به آن تعلق نخواهد گرفت.

تاکید می‌شود مشتریان برای استفاده از بندهای مورد قرارداد و خرید با کارت اعتباری «ایساکو کارت» هیچ پول نقدی پرداخت نخواهند کرد، بلکه با استفاده از اعتباری که شرکت ایساکو برای ایشان در نظر گرفته است، ابتدا خرید کرده و سپس اقساط وجه از حقوقشان کسر خواهد شد.

نحوه عقد قرارداد جهت دریافت خدمات ایساکو کارت

سازمان‌ها و نهاد ها در صورت تمایل به عقد قرارداد دریافت خدمات ایساکو کارت می‌توانند از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشند:

مراجعه حضوری : تهران ،کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص کرج (شهید لشکری) ، شرکت ایساکو

ایمیل جهت ارسال مدارک : creditcard@isaco.ir

تماس تلفنی : ۴۴۹۰۷۹۹۳- ۰۲۱

  • جهت مشاهده لیست نمایندگی ها/فروشگاه های ارائه دهنده خدمت فروش اعتباری ، لطفا کلیک نمایید.
  •  جهت ثبت درخواست متقاضی ارائه دهنده خدمت فروش گروهی ، لطفا کلیک نمایید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید