قیمت پژو ۲۰۶ اس دی | PEUGEOT 206 SD

خودروی «پژو ۲۰۶» SD محصول کمپانی «ایران خودرو» که آخرین مدل از خانواده «پژو ۲۰۶» است یکی از محبوب ترین خودروها به شمار می رود و خانواده ها را به سوی خود جذب می نماید .

قیمت خودروی «پژو ۲۰۶» SD از ۳۸ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان آغاز می شود (کف) و به ۳۹میلیون و ۳۰۰ هزار تومان (سقف ) نیز می رسد .

همان طور که ملاحظه می شود رنج قیمتی خودروی «پژو ۲۰۶» اس دی در رنج قیمتی خودروهای بین ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان الی ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان قرار می گیرد .

ارقام ذکر گردیده در بالا در خصوص قیمت «پژو ۲۰۶» اس دی بر اساس آماری به دست رسیده است که آخرین به روز رسانی های آن در تاریخ ۲۷ February,2017 صورت گرفته است .

«پژو ۲۰۶» صندوقدار خودرویی با بدنه سدان است که از کابین داخلی جاداری بر خوردار است. این خودرو حسی از تفاوت و زیبایی را به سرنشینانش القا می کند.

۲۰۶ صندوقدار آخرین مدل از ۲۰۶ می باشد که موتوری ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندری دارد که دارای استاندارد آلایندگی است. قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 کد ۲۷۴۳۰ با توجه به فضای جادار و مناسب و سایر مشخصات فنی کاملا مناسب می باشد. این حودرو صندوقدار فضایی راحت و ایمنی را برای سرنشینانش فراهم می کند و از بهترین سیستم ترمز بهره می برد.

بهره وری از صندوق عقب جادار موجب شده است که این خودرو بر خلاف برادر هاچ بک خود خودرویی خانوادگی محسوب شود و برای سفر های پرجمعیت مناسب باشد. شتاب گیری مناسب در کنار سایر آپشن های این خودرو موجب محبوبیت ۲۰۶ صندوقدار شده است.

مشخصات فنی پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 :

نوع موتور:۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
حجم موتور:۱۵۸۷سی سی
حداکثر قدرت:۱۱۰ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور:۱۴۲ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه
شتاب ۰تا۱۰۰ کیلومتر در ساعت:۱۱٫۴ ثانیه
حداکثر سرعت:۱۹۳ کیلومتر در ساعت
ظرفیت باک:۵۰ لیتر
طول خودرو:۴٫۱۸ متر
عرض خودرو:۱٫۶۵ متر
ارتفاع خودرو۱٫۴۵ متر

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید