قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ | PEUGEOT 206

در ذیل می خواهیم اطلاعاتی از تغییر قیمت خودروی «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ را در اواخر سال ۹۳ برایتان ارائه دهیم .

سخنانی از جناب عبدالله بابایی در خصوص اتومبیل «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ :

خودروی «پژو ۲۰۶» محصول کمپانی بزرگ «ایران خودرو» در تیپ ۲ خود با قیمتی معادل ۳۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به فروش می رسیده است . البته ذکر این نکته در این جا حائز اهمیت است که این مبلغ مذکور برای «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ قبل از بومی شدن موتور این اتومبیل بوده است و حالا که موتور این خودرو بومی شده است قیمتش به اندازه قابل توجهی پایین آمده است .

سخنانی از مدیر فروش کمپانی اتومبیل سازی بزرگ «ایران خودرو» در خصوص خودروی «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ :

قیمت خودروی «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ به میزان ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان پایین آمده است . دلیل پایین آمدن ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانی خودروی «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ بومی شدن موتور این خودرو است .

وی همچنین اظهار داشت: قیمت «پژو ۲۰۶» تیپ ۲ با موتور TU3 که ظرف سه هفته آینده به بازار عرضه می‌شود ، ۳۱ میلیون تومان است.
وی افزود: قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم ۳۶ میلیون تومان تعیین شده است.مدیر فروش ایران خودرو به میزان تولید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ اشاره و اظهار کرد: میزان تولید این خودرو بنا به نیاز و سفارش مشتری تعیین می‌شود، ولی در مرحله نخست عرضه، ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاه از این مدل برای پیش‌فروش در حال تولید است.

بیش از ۵ میلیون دستگاه پژو ۲۰۶ در سراسر دنیا تولید و عرضه شده است و شرکت ایران خودرو یکی از مهم ترین پایگاه های تولید این خودرو در جهان به شمار می رود. پژو ۲۰۶ به خاطر چالاکی و قابلیت های دینامیکی بالا، سازگاری با محیط زیست و مصرف سوخت پایین، قیمت مناسب و مطابقت با استانداردهای روز جهان محبوبیت ویژه ای چه در میان جوانان و چه در میان خانواده ها به دست آورده است.

در طراحی و تولید این خودرو از آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی دنیا استفاده شده و فهرست تجهیزات استاندارد آن در تیپ های مختلف، توجه هر مشتری را به خود جلب می کند.

پژو ۲۰۶ با دو نوع موتور ۱۳۶۰ و ۱۵۸۷ سی سی در چهار سطح تجهیزات با تیپ های ۲، ۳، ۵ و ۶ به بازار عرضه می شود. تیپ ۶ این خودرو مجهز به گیربکس بسیار پیشرفته از نوع «تیپ ترونیک» است که امکان تعویض دستی و خودکار دنده ها را تو‌أماً فراهم می نماید. ترمزهای ضدقفل (ABS) و کیسه های هوای راننده و سرنشین جلو نیز در پژو ۲۰۶ قابل سفارش است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید